DEMORAF'A HOŞ GELGİNİZ.

2002 yılından bu yana raf sektöründe hizmet veren firmamız, günden güne büyüyüp teknolojisinin son aşamalarını sizlerin hizmetine sunmayı amaç edinmiştir.Firmamız Metal ,Ahşap,İmalat,montaj ve proje alanında hizmet vermektedir. Alanımızda teknolojinin hizmetlerini, tekniğimizle birleştirerek süper market reyonları, çelik raf sistemleri, ağır yükleme reck sistemleri, suntalam,mdflam raf ve banko, askılık, sepet gibi ürünleri uzman kadromuzla hazırlamaktayız.

Misyonumuz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak raf sistemlerindeki problemlere anında çözüm getiren, eğitimli kadrosu ile daima hizmetin en iyisini benimsemiş ve bu sektörde oluşturduğu ticari pazarda adını kalite sistemi ile duyurmuştur.

Demo Raf'ın bundan sonraki hedefi sektördeki girişimci ve cesur yapısı ile geliştirmeye devam ettiği hizmet yelpazesini geniş kitlelere sunmaktır.Hedeflerimiz, mekanlarınızda dekoratif ortamları oluşturmak, müşterilerinize rahat alış veriş imkanı sağlamaktır.Satış sonrası kesintisiz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti, temel amacımızdır.